Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Title
2. EL SATILIK MAKİNELER :
Hizmetlerimiz!

Taski Temizlik Makinaları

SASEM A.Ş. olarak, Diversey ürünü Taski Endüstriyel Yer Temizleme Makinaları'nın Güney Marmara ve Kuzey Ege Bölgeleri satış sonrası servis hizmetlerini yerine getirmekteyiz.

Taski Endüstriyel Yer Temizleme Makinaları işletmelerinde tercih eden müşterilerimizin, cihazlarından beklentisi olan yüksek performans ve güvenilirliği sürekli olarak sağlamak için konusunda uzman, deneyimli ekibimizle ekipman kurulumu, garanti kapsamında Taski teknik servis,garanti sonrası taski yedek parça ve aksesuar hizmetleride vermekteyiz.

Aşağıdaki Teknik Servis Talep Formunu Doldurarak web sitemiz üzerinden Online olarak Teknik Servis Talebinde Bulunabilirsiniz...

TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

Adınız : *
Soyadınız : *
Firma Adı (varsa):
Yetkili Kişi :
Telefon No:
Cep Telefonu :
E-Posta Adresi : *
Açık Adres : *
Ürün Adı / Modeli : *
Garanti Durumu :
Arıza Nedeni / Bilgisi :
Eklemek İstedikleriniz :
NOT: * (yıldız) işareti ile belirtilmiş alanların doldurulması zorunludur.
e-max.it: your social media marketing partner
 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....